"Dagegrafia" - wystawa fotografii w V.A. Gallery Poland w Wysogotowie

"Dagegrafia" - wystawa fotografii Macieja Mańkowskiego, wielka gratka dla wielbicieli mariażu starych technik i nowych technologii.

Wydarzenie odbywa się w ramach IV Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii im. I. Zjeżdżałki
Maciej Mańkowski- znany poznański fotgrafik, pasjonata nowych technologii, laureat znaczących konkursów fotograficznych, kurator międzynarodowych wystaw fotografii użytkowej. 
Jego dzieła nas zatrzymują. I dzięki jego sztuce zauważamy, że mijamy fotografie, które dziś wyglądają inaczej niż wczoraj. Wspólnie z Maciejem Mańkowskim podziwiamy nowe technologie, ale ten podziw zaprowadza nas do zbadania technologii minionych epok, zauważamy jak na naszych oczach zmienia się pojęcie obrazu, jak przenikają się nawzajem formy malarskie z technikami fotograficznymi, doświadczenia z przeszłości z estetyką nowoczesności. To są znaki współczesnej sztuki w jej najnowszych, trendach, spotykanych w najbardziej cenionych salonach.

Wernisaż odbędzie się 18 października o godz. 18.00, sala Multiroom, Metalmex - akcesoria meblowe, ul. Wierzbowa 162, Wysogotowo
Komisarz wystawy: Violetta Kowalczyk
ORGANIZATORZY:  V.A. Gallery Poland, Metalmex - akcesoria maeblowe, Fotografia WBPiCAK, Stowarzyszenie Metal Merge, QESA

Wstęp wolny!
Serdecznie zapraszamy!

Materiał nadesłany

"Dagegrafia" - wystawa fotografii w V.A. Gallery Poland w Wysogotowie (fot. fb.com)