Agnieszka - bohaterka z Lusówka

Czy bycie rodzicem dziecka niepełnosprawnego to temat tabu? Nie dla twórców programu pt. „Gdy na świat przychodzi dziecko niepełnosprawne”.

Główna bohaterka to wspaniała mama trójki dzieci, żona i blogerka. Jej trzyletnia córka Jagoda zmaga się z wieloma chorobami. Jak przez ostatnie lata zmieniło się życie pani Agnieszki Tomickiej, jej podejście do świata i samej siebie, jak z aktywnej zawodowo i społecznie pani dietetyk stała się przede wszystkim mamą z olbrzymimi wyzwaniami. Jej blog JagodowySwiat.pl to nie tylko coraz popularniejszy dziennik i galeria, ale i zbiór porad dla rodziców dzieci niepełnosprawnych.

Polecamy program, w którym pani Agnieszka Tomicka gra jedną z głównych ról. Zdjęcia zostały zrealizowane w Lusówku i tam też w czwartek 18 września o godz. 20:30 w grupie FB „Lusówko - Sąsiedzi” odbył się premierowy pokaz programu, który w krótkim czasie obejrzało prawie 500 osób.

Dostępny jest na kanale „Wielkopolska Rodzina TV” na Youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=a2DXP6j63QY&t=3s&fbclid=IwAR0LqJOKm-3t3n2HLROf2svzRYoPs0WZ3Ho78o8xa8XYrU_in4_rOA53gOc).

FGdŻ, Materiał nadesłany

Agnieszka - bohaterka z Lusówka
Kategoria: