Świąteczny kiermasz w Akademii Pitagorasa

Publiczna Szkoła Podstawowa Akademia Pitagorasa w Baranowie, ul. Platynowa 1, serdecznie zaprasza na czwartą edycję Kiermaszu Bożonarodzeniowego, który odbędzie się 8 grudnia w godzinach 11.00 - 15.00.

Kiermasz organizowany jest przez Radę Rodziców, a dochód z tego wydarzenia przeznaczony zostanie tradycyjnie na dzieci. W tym roku na wsparcie edukacji i rozwój kultury fizycznej.

Podczas Kiermaszu, czynne będą klasowe stoika, na których zakupić będzie można przepiękne świąteczne dekoracje, ozdoby choinkowe, słodycze i drobne upominki - wszystko własnoręcznie wykonane przez Uczniów, Nauczycieli i Rodziców Akademii Pitagorasa.

Ponadto zaoferujemy coś na ząb – podobnie jak w zeszłym roku podczas Kiermaszu czynna będzie nasza szkolna Kawiarenka z bogatą ofertą domowych ciast, tart, dań gorących, zup, kawy i herbaty. W tym roku, po raz pierwszy, czynne będzie również dedykowane stoisko z wypiekami bezglutenowymi, bezmlecznymi i wegańskimi!

Oprócz stoisk klasowych i kawiarenki czekają na Was liczne atrakcje – konkursy z nagrodami i cudowna, świąteczna atmosfera.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji Kiermaszu Bożonarodzeniowego będzie Michał Kowalonek – muzyk, wokalista zespołu Snowman, a do niedawna również wokalista kultowego Myslovitz, który uświetni Kiermasz solowym występem.

Materiał nadesłany

Kategoria: