Wyspa bez nudy

Przedpremierowy pokaz spektaklu „Beznudna wyspa” poznańskiego Teatru Muzycznego będzie można zobaczyć 5 grudnia w Centrum Kultury w Przeźmierowie.

Najnowsza komedia tej sceny, z Wiesławem Paprzyckim w roli głównej, nawiązuje do gatunku one man show, czyli jednoosobowego pokazu aktorskiego wyróżniającego się oryginalnym scenariuszem, specjalnie napisanym dla wybranego aktora. W Centrum Kultury w Przeźmierowie to już drugi spektakl Teatru Muzycznego. Jego artyści rok temu gościli tutaj z prapremierowym spektaklem „neStory”, który obejrzał komplet publiczności.

„Beznudna wyspa” jest zabawną opowieścią o księgowym, którego okoliczności konkursu telewizyjnego inspirują do odkrywania swojej wielowymiarowej osobowości. Nasz bohater bierze udział w programie „Beznudna wyspa”. Regułą pobytu w nim jest zakaz nudzenia się. Bohater wykonuje coraz trudniejsze zadania. Jest bliski zwycięstwa, gdy na wyspie pojawia się Wielka Nudziara – piękna dziewczyna zarażająca śmiertelną nudą. Obok Wiesława Paprzyckiego, w spektaklu usłyszymy też Arnolda Pujszę. Autorem scenariusza i reżyserem spektaklu jest Marek Chojnacki. Scenografię przygotował Mariusz Napierała.

Na spektakl zapraszamy 5 grudnia (wtorek) do Centrum Kultury w Przeźmierowie na godzinę 19. Bilety w cenie 35 zł można kupić w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20) w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 15-20) oraz w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku, w godz. 9-15). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.

Karina Biała

 

Zdobądź podwójne zaproszenie na spektakl!
Wystarczy że do 30.11.2018 do godz. 12.00 napiszesz do nas maila (kontakt@pulsgminy.pl) z rymowanką rozpoczynjącą się od słów: "Beznudna wyspa....".
W mailu prosimy także o podanie numeru telefonu.
Spośród nadesłanych rymowanek wylosujemy obobę, która otrzyma zaproszenie. Skontaktujemy się z nią telefonicznie.
Po losowaniu maile z danymi usuwamy.

Agnieszka Wilczyńska

 

"Beznudna wyspa” poznańskiego Teatru Muzycznego
Kategoria: