W tym roku nie będzie rajdu Motofanki

Jak dobrze, że udało mi się w zeszłym roku wziąć udział w rajdzie samochodowym dla kobiet Motofanki. Organizatorzy informują, że w tym roku impreza się nie odbędzie.

Tak czytamy na profilu organizatorów w jednym z portali społecznościowych:

Kochane  Motofanki 
Można powiedzieć, że dla wielu z Was rajdy turystyczne to już prawdziwa pasja. I do tego naprawdę fajna forma spędzania wolnego czasu.
Nam rajdy turystyczne od dawna są bliskie, m.in. dlatego „kiedyś tam” stworzyliśmy Motofanki czyli najbardziej zabawny i najbardziej kobiecy rajd w roku.
Od 2013 roku, co roku o tej porze, stała ekipa organizacyjna wprowadzała w życie szalone pomysły będące efektem "przedmotofankowej burzy mózgów". I chyba przyznacie, że wychodziło to nam całkiem nieźle, prawda? 
Jak wiecie, rajd ten nigdy nie był naszą pracą "zarobkową".  Przygotowując Motofanki  "zawieszaliśmy"  na kilka tygodni nasze zawodowe zobowiązania, aby móc w 100% poświęcić się pracy nad rajdem.
Staraliśmy się za każdym razem zaskoczyć Was "trasowymi" nowościami i ciekawą "oprawą artystyczną". Dbaliśmy też o To, aby każda z Was wróciła do domu z miłymi wspomnieniami, uśmiechem na twarzy ... i prezentami.
Motofankowe trasy, sponsorzy, atrakcje … to wszystko przygotowywane było przez organizatorów „po godzinach” i często przeciągało się do nocy, bo w ciągu dnia już nie wystarczało czasu.
I tu dochodzimy do sedna sprawy … czas, czas,  czas … a dokładniej jego brak.
Tegoroczna „burza mózgów” zakończyła się jednym (i zgodnym) wnioskiem: 
W tym roku nie damy rady przygotować Motofanek.
Co roku dziękowałyście nam brawami za organizację imprezy – pamiętamy o tym i często wspominamy. :-)
To najlepszy dowód na to, że Wy wiecie, że zawsze dawaliśmy z siebie maxa, starając się, aby wszystko było dopięte na „ostatni guzik”. Tym bardziej mamy nadzieję, że zrozumiecie naszą decyzję.
Jak to się mówi - albo na maxa, albo wcale. 
W tym roku musimy postawić na „wcale” .
Zaglądajcie na profil Rajdy w Pobiedziskach. Będziemy tam informować o innych rajdach organizowanych przez naszą ekipę.
Polecamy również  Rajd  "Wielkopolanki za kółkiem"  organizowany przez Automobilklub Wielkopolski oraz Motobabki organizowane przez SMSSiM "Mikrus" ze Zbyszkiem Koprasem na czele .
Do zobaczenia!” (https://www.facebook.com/Motofanki/)

Szkoda, w zeszłym roku rajd był naprawdę fajny!

Tu relacja z zeszłorocznej imprezy: http://www.tarnowo.pulsgminy.pl/tp/637
Tu relacja z zeszłorocznych Motobabek: http://www.dopiewo.pulsgminy.pl/gd/778
Na rajdzie „Wielkopolanki za Kółkiem” jeszcze nie byłam, wybieram się w tym roku.

Agnieszka Wilczyńska

Motofanki 2018
Kategoria: