Spektakl Rozmaitości po raz trzeci w Przeźmierowie

Już po raz trzeci Fundacja Jacek z Szafy, Inicjatywa Zupa Wolności i Wydawnictwo JDC Media zapraszają do Przeźmierowa na "Spektakl rozmaitości".

22 marca godz. 19.00 Przeźmierowo ul. Wiosny Ludów 77 (dom prywatny)

Wystąpią przed Państwem renomowani artyści, prawdziwa śmietanka bohemy, prosto z najznamienitszych scen polskich i zagranicznych:
- Ewelina Bulewicz - wybitna wokalistka w nastroju poetyckim zachwyci Państwa swoimi interpretacjami znanych utworów;
- Eliza Mytko - artystka balansująca w swym malarstwie na granicy jawy i snu, opowie pędzlem o swojej fascynacji ciałem i płótnem;
- Gwiazda wieczoru to wyjątkowa supergrupa "SIŁY SPECJALNE". Zespół powstał w ramach projektu Uliczne Sceny Muzyczne. Grupa składa się z zawodowych muzyków oraz muzyków-wolontariuszy, w tym osób bezdomnych i marginalizowanych. A więc po prostu mieszanka wybuchowa!

A żeby nie było za wesoło wystąpi także Jacques de Chiffon i wprowadzi wszystkich w postny nastrój umartwienie ciała i duszy wykonując swój bardzo smutny repertuar.

W trakcie koncertu będzie można kupić jak zawsze fantastyczne i niepowtarzalne rzeczy, z których dochód pomoże organizatorom pomagać poznańskim bezdomnym i potrzebującym.

Zapraszamy!

Czytaj także:
Spektakl Rozmaitości #2 http://www.tarnowo.pulsgminy.pl/tp/908
Zupa Wolności: http://www.tarnowo.pulsgminy.pl/tp/899 

Na podstawie fb.com

Spektakl Rozmaitości po raz 3 w Przeźmierowie
Kategoria: