Samoobsługowe magazyny self storage także u nas!

Pojęcie self storage do tej pory popularne w USA i Europie Zachodniej coraz bardziej zakorzenia się na polskim rynku. Co się pod nim kryje?

Self storage to samoobsługowe mini magazyny, z możliwością krótkoterminowego wynajmu i dostępem dla Najemcy 24/7.

Co najczęściej przechowywane jest w magazynach potocznie zwanych boksami?
Możliwości wykorzystania boksów są nieskończone w szczególności, gdy nie dysponujemy przestrzenią gospodarczą taką jak komórka lokatorska.
To dobre miejsce dla posiadaczy garaży, które nareszcie można „odgruzować” z przedmiotów używanych sezonowo takich jak sprzęt ogrodowy, sportowy, narzędzia, opony, rowery itd. W magazynach chętnie przechowywane są również pamiątki, z którymi ciężko się rozstać, a na które brakuje miejsca w domu.
Boksy cieszą się dużą popularnością wśród ludzi przeprowadzających remonty oraz w sytuacji, gdy odbiór nowego mieszkania opóźnia się. To idealne miejsce do przechowania mebli czy materiałów budowlanych, ponieważ na terenie boksów utrzymywana jest stała temperatura i panuje prawidłowa wilgotność powietrza.
To także dobre rozwiązanie dla firm, które szukają miejsca na archiwizację dokumentów oraz przedsiębiorców prowadzących e – commerce. Elastyczny czas najmu, dostęp 24/7, monitoring i zróżnicowany metraż boksów to najważniejsze atuty magazynów self storage.
Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda self storage i na żywo poznać jego atuty zapraszamy do nowego obiektu w gminie Dopiewo: LockBox. To jedyny tego typu obiekt w Polsce łączący self storage z funkcją biurową i halami magazynowymi. Całość przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i przy zachowaniu wysokiego standardu wykończenia.

Zapraszamy:
LockBox, ul. Batorowska 30, Dąbrowa, www.lockbox.pl, kontakt@lockbox.pl, 61 61 677 61 01, 604 407 407.

Artykuł promocyjny

Kategoria: